Spirit of Burgas 2009

Spirit of Burgas 2009


14 - 16 август 2009
Вече знаем окончателната програма на Spirit of Burgas 2009 и сме адски сигурни, че си струва.


Въпреки че вече няколко пъти в София успяхме да се срещнем с лудия гений Майк Патън, не се и надявахме, че ще го видим заедно с Faith No More. Неочакваното решение на бандата да се събере няма как да не ни радва – на 14 август най-сетне ще чуем We Care A Lot, Last Cup of Sorrow и Be Aggressive на живо.
Хедлайнери на 15 август пък ще са винаги актуалните Fun Lovin’ Criminals, а на последния ден ще забият електро маниаците The Crystal Method плюс рап метъл зверовете Clawfinger.
Тази година сцените са 7, като особено силни ни се виждат тази на Jack Daniel's (както и през 2008 - с много рок, метъл и хардкор) и хитроумно кръстената Go Dutch!, която ще представя млади холандски таланти.

Бургас, централен плаж, 14-16 август, еднодневен билет – 40лв, тридневен билет – 100лв от eventim.bg

           ПРОГРАМА НА ФЕСТИВАЛА

             14 август

Main Stage

D2 19:45
Dreadzone, Великобритания 20:45
Panican Whyasker 22:05
Faith No More, САЩ 23:10
LTJ Bukem, Великобритания 01:00
Sub Focus, Великобритания 03:00
Konspirator 04:30
Cooh & Ogonek 05:15


Black Sea Salsa Fest
Salsa Sinners, Гърция 18:00
Майкъл Фонтс, Куба 20:00
Mandinga, Румъния 21:00
Salsa Party 23:00
Salsa Sow Performances 00:30
Salsa Party 02:00


Blues & Jazz Stage
Unlimited & Ruth 21:15
Real FAM Blues Kids, Румъния 22:30
Wild Flowers Blues Band,
Унгария 23:45
Кръпка Блус Бенд 01:00
Jam Session 02:00


Go Dutch Stage

Remote Area/Kazz Electronic feat.
Makcim 20:00
Борис Вернер 22:00
Kabele und Liebe 00:00
Жулиен Чаптал 02:00
Lauhaus 04:00


Jack Daniel’s Rock Stage
Breakpoint 20:00
Bernays Propaganda,
Македония 20:40
Elvis Jackson, Словения 21:30
As Soon As Possible 22:20
Odd Crew 00:55
Babyface Clan 02:00


Zionlionz Roots Dancehall & Dub Stage
Brother Lion
Brumbaras
Masta P6U
 
На Тъмно Stage
Hard Core & Punk Night
Twist 20:00
Empty Face 21:00
A-Moral 22:00
Cold Breath 23:30
Fyeld 00:30
Spot 01:30
Overdawn 02:30
NFG 03:30
DJ Alternative Party 04:30


           15 август


Main Stage
Siluet 19:45
Gravity Co. 20:25
De Phazz, Германия 21:30
Fun Lovin` Criminals, САЩ 23:00
Уил Уайт, Великобритания 00:45
Vagabond & James Bongg 02:00


Black Sea Salsa Fest
Алекс Лима, Бразилия 16:00
Salsa Che, Италия 17:00
Silvia & Yuniel, Куба, Италия 18:00
Ramark Dance Company,
Франция 19:00
Los Hermanos, Италия 20:00
Salsa Sow Performances 21:00
Salsa Party 23:00
Salsa Party 00:30


Blues & Jazz Stage
Three-O-Five 20:00
Future Shock 21:15
Roy Powell Peak Exp. Trio,
Норвегия 22:30
Shinobusi, Сърбия 23:35
AG Weinberger Band, Румъния 01:00
Jam Session 02:00


Go Dutch Stage
Rush Hour Soundsistem Amsterdam feat.
Antal 20:00
Cinnaman 22:00
Начо Патрол a.k.a Legowelt 00:00
Aardvarck 01:00
Том Траго 03:00
Antal 04:00


Jack Daniel’s Rock Stage
INK, Гърция 20:00
Сепуко 6 20:40
Those Furious Flames,
Швейцария 21:25
Млък! 22:10
Светльо & The Legends 00:45
Черно фередже 01:45


Zionlionz Roots Dancehall & Dub Stage
Phoenix
Zion
Daft Dub

На Тъмно Stage
Ragga, Reggae & Ska Night
One Love Crew 19:00
DiS feat. Sistah 187 20:00
Нокаут 21:00
Senior Buffos &
The Synchronizers 22:00
Q Check 23:00
BGZ 00:00
La Muchedumbre 01:00
Surmata Harry`s Coptor mix 02:00
Zion LionsReggae Party 03:00


          16 август

Main Stage
Kuln 20:00
Artery 20:35
Clawfinger, Швеция 21:40
The Crystal Method, САЩ 23:05
Александър Ковалски,
Германия 00:30
Balthazar & JackRock 01:30
Speedy J, Холандия 02:30
Stephan Panev 04:00
Марио Раниери, Австрия 04:30


Black Sea Salsa Fest
Junior & Emilly 17:00
Junior & Emilly 18:00
Mundo Latino, Турция 19:00
Salsa Competition 20:00
Tumbaito 22:30
Salsa Party 00:00


Blues & Jazz Stage
Лот Лориен 20:00
SG Fusion Quarter 21:15
Джендема 22:30
Crossroad Blues Band,
Македония 23:45
Дърти Пърчис 01:00
Jam Session 02:00



Go Dutch Stage
Welcome to the Future and Vassallo Artist Management feat.
Том Раух 20:00
Дорин Дорадо 22:00
Робърт Полсън &
Ваутер Смит 00:00
Уилям Коуам Джоко 01:00
Quazar 03:00
Тони Бугс vs. Rik 04:00




Jack Daniel’s Rock Stage
Ollie 20:00
Hypercube 20:40
The Monicans, Австралия 21:20
Collapso 22:50
Last Hope 23:40
Mellow Toy, Италия 00:30
Brothers in Blood 01:20



Zionlionz Roots Dancehall & Dub Stage
Invoke
Dharba
Shaka Bo
Energy D

На Тъмно Stage
Balkan Music Night
DJ Dharba 20:00
DJ Bai Pop 21:30
Kozza – Mostra 23:00
Karandila Gypsy Brass Band 00:00
BalkanXpress – DJ Kosta Kostov 02:00
DJ Phoenix 04:00


· София · Бургас
 

Горе Коментари (0)

Ако искате да добавяте коментари, моля регистрирайте се и влезте с вашите потребителско име и парола.