National Opera and Ballet


Address: Sofia, 1 Vrabcha Str.
Phone: 02 987 13 66




Programme
  • Babies' concert

    15 December (Sunday), 11:00

    20 December (Friday), 11:00

  • Les Misérables

    9 January (Thursday), 19:00

    10 January (Friday), 19:00

    11 January (Saturday), 11:00, 19:00

    12 January (Sunday), 11:00, 19:00

  • Snow Girl

    23 December (Monday), 19:00

  • The Magic Flute

    19 December (Thursday), 10:00

    20 December (Friday), 10:00

  • The Nutcracker

    19 December (Thursday), 19:00

    20 December (Friday), 19:00

    21 December (Saturday), 11:00, 19:00

    22 December (Sunday), 16:00

    26 December (Thursday), 11:00, 17:00

    4 January (Saturday), 11:00, 19:00

    5 January (Sunday), 11:00, 16:00

  • The three Little Pigs

    15 December (Sunday), 11:00

  • Turandot

    15 December (Sunday), 19:00

  • Winnie the Puh

    21 December (Saturday), 16:00


 

Top Comments (1)

In order to post comments, please register and log in using your username and password.
#1 01.10.2012 10:38 Мария

Re: Национална опера и балет

Моля въведете коректни часове на спектаклите - на 30.09.2012 г. във Вашия сайт е обявен час 16.00 ч,, а действителният е 19.00 ч.
Доста зрители са били разочаровани от разкарването озовавайки се на касата на Националната опера непосредствено преди обявеният час 16.00 ч.