Младежки театър Николай Бинев


Адрес: София, бул. Дондуков 8
Телефон: 02 988 17 53
програма
  • Nordost

    12 ноември (сряда), Камерна зала, 19:00

  • Буре барут

    1 ноември (събота), Камерна зала, 19:00

    20 ноември (четвъртък), Камерна зала, 19:00

  • Вятърът в тополите

    31 октомври (петък), Камерна зала, 19:00

    4 ноември (вторник), Камерна зала, 19:00

    29 ноември (събота), Камерна зала, 19:00

  • Голямата печалба

    18 ноември (вторник), Камерна зала, 19:00

  • Господин Балкански

    7 ноември (петък), Голяма зала, 19:00

    20 ноември (четвъртък), Голяма зала, 19:00

  • Деца на света

    25 ноември (вторник), Голяма зала, 19:00

  • Женска управия

    6 ноември (четвъртък), Голяма зала, 19:00

    19 ноември (сряда), Голяма зала, 19:00

  • Импровизирай това!

    30 ноември (неделя), Камерна зала, 19:00

  • Карлсон, който живее на покрива

    2 ноември (неделя), Голяма зала, 11:00

    9 ноември (неделя), Голяма зала, 11:00

    29 ноември (събота), Голяма зала, 11:00

  • Красиви тела

    22 ноември (събота), Голяма зала, 19:00, 19:00

  • Кривите огледала

    13 ноември (четвъртък), Голяма зала, 19:00

    28 ноември (петък), Голяма зала, 19:00

  • Ла

    15 ноември (събота), Камерна зала, 19:00

    28 ноември (петък), Камерна зала, 19:00

  • Летище

    11 ноември (вторник), Голяма зала, 19:00

    27 ноември (четвъртък), Голяма зала, 19:00

  • Любовна песен

    6 ноември (четвъртък), Камерна зала, 19:00

    19 ноември (сряда), Камерна зала, 19:00

  • Нарисувай ми слънце
    1 ноември (събота) - 15 декември (понеделник), Фоайе
  • Някои го предпочитат...

    31 октомври (петък), Голяма зала, 19:00

    5 ноември (сряда), Голяма зала, 19:00

    15 ноември (събота), Голяма зала, 19:00

    26 ноември (сряда), Голяма зала, 19:00

  • Пинокио

    8 ноември (събота), Голяма зала, 11:00

    16 ноември (неделя), Голяма зала, 11:00

    23 ноември (неделя), Голяма зала, 11:00

  • Спящата красавица

    1 ноември (събота), Голяма зала, 11:00

    15 ноември (събота), Голяма зала, 11:00

    22 ноември (събота), Голяма зала, 11:00

    30 ноември (неделя), Голяма зала, 11:00

  • Страхотни момчета

    14 ноември (петък), Голяма зала, 19:00

  • Фрида

    22 ноември (събота), Камерна зала, 19:00

  • Часът на вълците

    4 ноември (вторник), Голяма зала, 19:00

    21 ноември (петък), Голяма зала, 19:00


 

Горе Коментари (0)

Ако искате да добавяте коментари, моля регистрирайте се и влезте с вашите потребителско име и парола.