Младежки театър Николай Бинев


Адрес: София, бул. Дондуков 8
Телефон: 02 988 17 53
програма
  • Nordost

    12 февруари (четвъртък), Камерна зала, 19:00

  • Анна Бижуто

    18 февруари (сряда), Камерна зала, 19:00

  • Буре барут

    21 февруари (събота), Камерна зала, 19:00, 19:00

  • Вятърът в тополите

    29 януари (четвъртък), Камерна зала, 19:00

    6 февруари (петък), Камерна зала, 19:00

    25 февруари (сряда), Камерна зала, 19:00

  • Господин Балкански

    28 януари (сряда), Голяма зала, 19:00

    20 февруари (петък), Голяма зала, 19:00

  • Деца на света

    8 февруари (неделя), Камерна зала, 19:00

  • Женска управия

    17 февруари (вторник), Голяма зала, 19:00

  • Импровизирай това!

    31 януари (събота), Камерна зала, 19:00

    11 февруари (сряда), Камерна зала, 19:00

  • Карлсон, който живее на покрива

    1 февруари (неделя), Голяма зала, 11:00

    15 февруари (неделя), Голяма зала, 11:00

  • Красиви тела

    3 февруари (вторник), Голяма зала, 19:00

  • Кривите огледала

    30 януари (петък), Голяма зала, 19:00

    4 февруари (сряда), Голяма зала, 19:00

    18 февруари (сряда), Голяма зала, 19:00

    24 февруари (вторник), Голяма зала, 19:00

  • Ла

    30 януари (петък), Камерна зала, 19:00

    19 февруари (четвъртък), Камерна зала, 19:00

    26 февруари (четвъртък), Камерна зала, 19:00

  • Летище

    27 януари (вторник), Голяма зала, 19:00

    19 февруари (четвъртък), Голяма зала, 19:00

    26 февруари (четвъртък), Голяма зала, 19:00

  • Любовна песен

    14 февруари (събота), Камерна зала, 19:00

  • МОМО

    31 януари (събота), Голяма зала, 11:00

    7 февруари (събота), Голяма зала, 11:00

    17 февруари (вторник), Голяма зала, 14:00

    21 февруари (събота), Голяма зала, 11:00

  • Някои го предпочитат...

    29 януари (четвъртък), Голяма зала, 19:00

    6 февруари (петък), Голяма зала, 19:00

    25 февруари (сряда), Голяма зала, 19:00

  • Пинокио

    14 февруари (събота), Голяма зала, 11:00

    22 февруари (неделя), Голяма зала, 11:00

  • Семеен албум

    13 февруари (петък), Камерна зала, 19:00, 19:00

    22 февруари (неделя), Камерна зала, 19:00

    27 февруари (петък), Камерна зала, 19:00

  • Спящата красавица

    8 февруари (неделя), Голяма зала, 11:00

  • Страхотни момчета

    11 февруари (сряда), Голяма зала, 19:00

  • Стъклената менажерия

    27 януари (вторник), Камерна зала, 19:00

  • Фрида

    17 февруари (вторник), Камерна зала, 19:00

  • Часът на вълците

    13 февруари (петък), Голяма зала, 19:00, 19:00

    27 февруари (петък), Голяма зала, 19:00, 19:00


 

Горе Коментари (0)

Ако искате да добавяте коментари, моля регистрирайте се и влезте с вашите потребителско име и парола.