Cinema City


Адрес: Пловдив, Мол Пловдив, ул. Перущица 8
Работно време: 10:00–24:00
Телефон: 032 273 000




Цени на билетите:

понеделник – сряда:
възрастни – 8лв / деца до 18г., пенсионери и инвалиди – 6лв

четвъртък:
деца и възрастни – 6лв

петък – неделя, празници:
възрастни – 9лв / деца до 18г., пенсионери и инвалиди – 7лв

3D Digital Cinema
възрастни – 12лв / деца до 18г., пенсионери и инвалиди – 10лв

предпремиерни прожекции – 12лв

предпремиерни 3D прожекции
възрастни – 15лв / деца до 18г., пенсионери и инвалиди – 12лв

· Мултиплексът е с 11 модерни киносалона с общ капацитет 1663 места
· обща площ от 3 000 кв.м. на последния етаж в Mall Plovdiv
· най-голямата зала е с 335 места и екран с размери 15м х 6,40м
· филм на всеки 15 минути
· немска прожекционна техника Kinoton
· дигитални прожектори Christie 2000SB за 3D прожекции
· американска аудиосистема високоговорители JBL
· многоканален съраунд звук Dolby Digital и DTS
· разположение на редовете като на стадион с цел максимизиране на зрителното поле
· ергономични седалки на специализираната френска фирма Quinette
· собствена софтуерна система за продажба и резервации на билети
· резервации на билети онлайн (www.cinemacity.bg) и на телефон: 032 273 000
· съоръжения за посетители в инвалидни колички
· удължено време безплатен паркинг в Mall Plovdiv за посетителите на Cinema City


програма
  • Аз, Франкенщайн

    31 октомври (петък), 19:20

  • Академия за вампири: Кръвни сестри

    31 октомври (петък), 23:15

  • Анабел

    31 октомври (петък), 01:40

    , 21:10
  • Билет за отвъдното

    31 октомври (петък), 14:50, 21:20

    1 ноември (събота), 14:50, 19:50, 22:20

    2 ноември (неделя), 14:50, 19:50, 22:20

    3 ноември (понеделник), 14:50, 19:50, 22:20

    4 ноември (вторник), 14:50, 19:50, 22:20

    5 ноември (сряда), 14:50, 19:50, 22:20

    6 ноември (четвъртък), 14:50, 19:50, 22:20

  • Господарка на злото

    31 октомври (петък), 19:15

  • Премиера
    Джон Уик

    31 октомври (петък), 12:00, 14:10, 16:15, 18:20, 20:30, 22:40

    1 ноември (събота), 12:00, 14:10, 16:15, 18:20, 20:30, 22:40

    2 ноември (неделя), 12:00, 14:10, 16:15, 18:20, 20:30, 22:40

    3 ноември (понеделник), 14:10, 16:15, 18:20, 20:30, 22:40

    4 ноември (вторник), 14:10, 16:15, 18:20, 20:30, 22:40

    5 ноември (сряда), 14:10, 16:15, 18:20, 20:30, 22:40

    6 ноември (четвъртък), 14:10, 16:15, 18:20, 20:30, 22:40

  • Дракула: Неразказан

    31 октомври (петък), 01:20, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 18:00, 20:00

    , 21:20 , 23:20

    1 ноември (събота), 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00, 21:00, 22:00

    2 ноември (неделя), 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00, 21:00, 22:00

    3 ноември (понеделник), 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00, 21:00, 22:00

    4 ноември (вторник), 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00, 21:00, 22:00

    5 ноември (сряда), 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00, 21:00, 22:00

    6 ноември (четвъртък), 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00, 21:00, 22:00

  • Живи машини

    31 октомври (петък), 22:00

    1 ноември (събота), 21:50

    2 ноември (неделя), 21:50

    3 ноември (понеделник), 21:50

    4 ноември (вторник), 21:50

    5 ноември (сряда), 21:50

    6 ноември (четвъртък), 21:50

  • Закрилникът

    1 ноември (събота), 17:15

    2 ноември (неделя), 17:15

    3 ноември (понеделник), 17:15

    4 ноември (вторник), 17:15

    5 ноември (сряда), 17:15

    6 ноември (четвъртък), 17:15

  • Избави ни от злото

    31 октомври (петък), 01:00

  • Премиера
    Интерстелар

    7 ноември (петък), 13:00, 16:15, 19:30, 22:45

    8 ноември (събота), 13:00, 16:15, 19:30, 22:45

    9 ноември (неделя), 13:00, 16:15, 19:30, 22:45

    10 ноември (понеделник), 13:00, 16:15, 19:30, 22:45

    11 ноември (вторник), 13:00, 16:15, 19:30, 22:45

    12 ноември (сряда), 13:00, 16:15, 19:30, 22:45

    13 ноември (четвъртък), 13:00, 16:15, 19:30, 22:45

  • Как да си дресираш дракон 2

    31 октомври (петък), 12:30

    , 17:10

    1 ноември (събота), 12:30

    2 ноември (неделя), 12:30

  • Както горе, така и долу

    31 октомври (петък), 21:00

    , 23:00
  • Камбанка и феята пират

    31 октомври (петък), 11:20

    1 ноември (събота), 11:20

    2 ноември (неделя), 11:20

    3 ноември (понеделник), 11:20

    4 ноември (вторник), 11:20

    5 ноември (сряда), 11:20

    6 ноември (четвъртък), 11:20

  • Предпремиера
    Кутийковците

    31 октомври (петък), 17:30

  • Лабиринтът: Невъзможно бягство

    31 октомври (петък), 01:30, 14:40

    , 23:10

    1 ноември (събота), 14:40

    2 ноември (неделя), 14:40

    3 ноември (понеделник), 14:40

    4 ноември (вторник), 14:40

    5 ноември (сряда), 14:40

    6 ноември (четвъртък), 14:40

  • Легендата за Оз: Завръщането на Дороти

    31 октомври (петък), 12:50, 14:40

    , 19:30

    1 ноември (събота), 12:50, 14:40

    2 ноември (неделя), 12:50, 14:40

    3 ноември (понеделник), 14:40

    4 ноември (вторник), 14:40

    5 ноември (сряда), 14:40

    6 ноември (четвъртък), 14:40

  • Премиера
    Лешоядът

    31 октомври (петък), 12:10, 14:30, 19:10, 21:30

    1 ноември (събота), 12:10, 14:30, 16:50, 19:10, 21:30

    2 ноември (неделя), 12:10, 14:30, 16:50, 19:10, 21:30

    3 ноември (понеделник), 14:30, 16:50, 19:10, 21:30

    4 ноември (вторник), 14:30, 16:50, 19:10, 21:30

    5 ноември (сряда), 14:30, 16:50, 19:10, 21:30

    6 ноември (четвъртък), 14:30, 16:50, 19:10, 21:30

  • Мисия: Ноември

    1 ноември (събота), 19:10

    2 ноември (неделя), 19:10

    3 ноември (понеделник), 19:10

    4 ноември (вторник), 19:10

    5 ноември (сряда), 19:10

    6 ноември (четвъртък), 19:10

  • Най-доброто в мен

    31 октомври (петък), 15:00, 21:40

    1 ноември (събота), 15:00, 19:20, 21:40

    2 ноември (неделя), 15:00, 19:20, 21:40

    3 ноември (понеделник), 15:00, 19:20, 21:40

    4 ноември (вторник), 15:00, 19:20, 21:40

    5 ноември (сряда), 15:00, 19:20, 21:40

    6 ноември (четвъртък), 15:00, 19:20, 21:40

  • Не казвай сбогом

    1 ноември (събота), 21:20

    2 ноември (неделя), 21:20

    3 ноември (понеделник), 21:20

    4 ноември (вторник), 21:20

    5 ноември (сряда), 21:20

    6 ноември (четвъртък), 21:20

  • Омагьосаната къща

    31 октомври (петък), 13:00

    , 17:00

    1 ноември (събота), 13:00

    2 ноември (неделя), 13:00

    3 ноември (понеделник), 13:00

    4 ноември (вторник), 13:00

    5 ноември (сряда), 13:00

    6 ноември (четвъртък), 13:00

  • Отрова за мишки или как да си направим банка

    31 октомври (петък), 17:20

    1 ноември (събота), 17:30

    2 ноември (неделя), 17:30

    3 ноември (понеделник), 17:30

    4 ноември (вторник), 17:30

    5 ноември (сряда), 17:30

    6 ноември (четвъртък), 17:30

  • Преди да заспя

    31 октомври (петък), 17:00

    1 ноември (събота), 17:00

    2 ноември (неделя), 17:00

    3 ноември (понеделник), 17:00

    4 ноември (вторник), 17:00

    5 ноември (сряда), 17:00

    6 ноември (четвъртък), 17:00

  • Пчеличката Мая: Филмът
    2D: 11:00,13:10,17:20/ 3D: 15:20

    31 октомври (петък), 11:00, 13:10, 15:20

    , 17:20, 17:20

    1 ноември (събота), 11:00, 13:10, 15:20

    2 ноември (неделя), 11:00, 13:10, 15:20

    3 ноември (понеделник), 13:10, 15:20

    4 ноември (вторник), 13:10, 15:20

    5 ноември (сряда), 13:10, 15:20

    6 ноември (четвъртък), 13:10, 15:20

  • Рио 2

    31 октомври (петък), 19:00

  • Рицарят Ръждивко

    31 октомври (петък), 11:30, 13:30, 17:10

    1 ноември (събота), 11:30, 13:30, 17:10

    2 ноември (неделя), 11:30, 13:30, 17:10

    3 ноември (понеделник), 13:30, 17:10

    4 ноември (вторник), 13:30, 17:10

    5 ноември (сряда), 13:30, 17:10

    6 ноември (четвъртък), 13:30, 17:10

  • Премиера
    Свети Винсент

    31 октомври (петък), 11:40, 13:45, 18:10, 20:20, 22:30

    1 ноември (събота), 11:40, 13:45, 15:50, 18:10, 20:15, 22:30

    2 ноември (неделя), 11:40, 13:45, 15:50, 18:10, 20:15, 22:30

    3 ноември (понеделник), 13:45, 15:50, 18:10, 20:15, 22:30

    4 ноември (вторник), 13:45, 15:50, 18:10, 20:15, 22:30

    5 ноември (сряда), 13:45, 15:50, 18:10, 20:15, 22:30

    6 ноември (четвъртък), 13:45, 15:50, 18:10, 20:15, 22:30

  • Съдията

    1 ноември (събота), 19:00

    2 ноември (неделя), 19:00

    3 ноември (понеделник), 19:00

    4 ноември (вторник), 19:00

    5 ноември (сряда), 19:00

    6 ноември (четвъртък), 19:00

  • Хотел Трансилвания

    31 октомври (петък), 19:10

  • Чистката: Анархия

    31 октомври (петък), 21:05

  • Ярост

    31 октомври (петък), 13:00, 15:40, 18:20, 19:40, 22:20

    1 ноември (събота), 13:00, 15:40, 16:40, 18:30, 19:30, 21:10, 22:10

    2 ноември (неделя), 13:00, 15:40, 16:40, 18:30, 19:30, 21:10, 22:10

    3 ноември (понеделник), 13:00, 15:40, 16:40, 18:30, 19:30, 21:10, 22:10

    4 ноември (вторник), 13:00, 15:40, 16:40, 18:30, 19:30, 21:10, 22:10

    5 ноември (сряда), 13:00, 15:40, 16:40, 18:30, 19:30, 21:10, 22:10

    6 ноември (четвъртък), 13:00, 15:40, 16:40, 18:30, 19:30, 21:10, 22:10


 

Горе Коментари (0)

Ако искате да добавяте коментари, моля регистрирайте се и влезте с вашите потребителско име и парола.