Ранно пиле 2018: 4 ноември

Ранно пиле 2018: 4 ноември



10:00-11:00 Анимация @Културен център G8
Да вдъхнеш живот – Стефан Войводов, България, 01'
Клубът на оцветените – Мелани Лопес, Симон Букли, Мари Цезилски, Франция, 07'
Моето тяло – Сандрали Зинцен, Никола Нивес, Франция, 02'
Шепнещ лук – Акари Хираока, Великобритания, 04'
Сестри – Шири Алгор, Израел, 02'
Нощни светлини – Катаржина Пиерог, Полша, 02'
Без гравитация – Шарлин Парисо, Жереми Цис, Фиорета Катерина Космидис, Франция, 08'
Не! – Кристиан Кауфман, Германия, 05'
Песента на вълка – Полина Морозова, Валерия Солоцка, Великобритания, 04'
Сладка история – Мориц Бине, Германия, 07'
Тези от зъба – Ана Перез Лопес, Испания, 05'
Където е меко – Сато Йошинари, Норвегия, 05'
От същата нишка – Антония Пиня, Лорен Фрисенбихлер, Рача Дахаркар, Испания, 03'
Вътрешна празнота – Адва Санто, Тамир Ахарони, Израел, 03'

11:00-11:30 Дискусия @Културен център G8

12:00-13:30 Игрални филми @Културен център G8
Черният и кривият – Марко Джамбазоски, Македония, 11'
Актуализация – Мор Ханай, Израел, 24'
Паулина – Лучия Лалор, Аржентина, 20'
Опит за убийство – Евгения Казанкина, Русия, 07'
Човек зад борда! – Анели Нувен, Белгия, 10'
Вълк единак – Хиро Хемингслей, Холандия, 17'

13:30-14:00 Дискусия @Културен център G8

14:30-15:30 Експериментални филми @Културен център G8
Цветове – Шерин Дейн, Сандра Хофер, Австрия, 06'
Адаптация – Мане, Армения, 21'
Честен – Пайтън В Финч, САЩ, 03'
Спомени за съвременния живот – Инес Соарес, Португалия, 20'
Пътешествието на душата – Мария Габриела Карденас Стемпъл, Венецуела, 02'
В един монотонен ден – Ариф Арман Бадол, Бангладеш, 08'

16:00-17:30 Игрални филми @Културен център G8
Последен ден – Клаудия Матвеевайте, Литва, 24'
Амал – Дилек Инче, САЩ, 15'
Отбийте – Алма Хемо, Израел, 14'
Дългът – Мари Арсе, Перу, 20'
Зорн – Лоренц Пиел, Германия, 15'

18:00-19:30 Документални филми @Кинозала НАТФИЗ
Как да стана папа? – Юстина Митник, Полша, 24'
Геймър – Матуш Мен, Словакия, 25'
Скритият рай – Чагатай Челикбаш, Турция, 13'
Перла в стридата – Дария Захалеану, Обединени Арабски Емирства, 07'
Дислексия – Анна Дамянова, България, 24'

19:30-20:00 Дискусия @Кинозала НАТФИЗ


 

Горе Коментари (0)

Ако искате да добавяте коментари, моля регистрирайте се и влезте с вашите потребителско име и парола.