Фестивален и конгресен център


Адрес: Варна, бул. Сливница 2
Телефон: 052 68 52 14




програма
  • Аржентина

    18 декември (понеделник), зала 6, 20:00

    20 декември (сряда), зала 6, 18:00

  • Боян Дойчев

    17 декември (неделя), зала Европа, 18:00

  • Въртележка

    29 декември (петък), зала Европа, 18:00

    30 декември (събота), зала Европа, 17:00

    31 декември (неделя), зала Европа, 17:00

    1 януари (понеделник), зала Европа, 17:00

    2 януари (вторник), зала Европа, 17:00

    3 януари (сряда), зала Европа, 20:00

    4 януари (четвъртък), зала Европа, 18:00

    5 януари (петък), зала Европа, 20:00

    6 януари (събота), зала Европа, 17:00

    7 януари (неделя), зала Европа, 19:00

    8 януари (понеделник), зала Европа, 20:00

    10 януари (сряда), зала Европа, 20:00

  • Големанов

    11 януари (четвъртък), зала 1, 19:00

  • Да живее България

    17 декември (неделя), зала 6, 19:00

  • Дъвка за балончета

    18 декември (понеделник), зала Европа, 19:45

    19 декември (вторник), зала Европа, 19:45

    20 декември (сряда), зала Европа, 18:00

    21 декември (четвъртък), зала Европа, 19:45

  • Коледна нощ в Барселона

    23 декември (събота), зала 6, 17:00

    24 декември (неделя), зала 6, 18:00

    26 декември (вторник), зала 6, 16:00, 20:00

    27 декември (сряда), зала 6, 18:00

    28 декември (четвъртък), зала 6, 20:00

  • Лъжата

    18 декември (понеделник), зала 1, 19:00

  • Малко комедия

    15 януари (понеделник), зала 1, 19:00

  • Маша и Мечока: Най-смешните епизоди

    23 декември (събота), зала Европа, 11:00

    24 декември (неделя), зала Европа, 13:00

    25 декември (понеделник), зала Европа, 15:00

    26 декември (вторник), зала Европа, 16:00

    27 декември (сряда), зала Европа, 11:00

    28 декември (четвъртък), зала Европа, 13:00

    29 декември (петък), зала Европа, 11:00

    30 декември (събота), зала Европа, 16:00

    31 декември (неделя), зала Европа, 11:00

  • Мъжът на жена ми

    19 декември (вторник), зала 1, 19:00

  • Непредвидени събития

    19 декември (вторник), зала 6, 18:00

    21 декември (четвъртък), зала 6, 20:00

  • Николина Чакърдъкова и Неврокопски танцов ансамбъл

    20 декември (сряда), зала 1, 19:00

  • Ну, погоди!

    1 януари (понеделник), зала Европа, 15:00

    2 януари (вторник), зала Европа, 15:00

  • Падингтън 2

    17 декември (неделя), зала Европа, 11:00

    18 декември (понеделник), зала Европа, 11:00

    19 декември (вторник), зала Европа, 11:00

    20 декември (сряда), зала Европа, 11:00

    21 декември (четвъртък), зала Европа, 13:00

    22 декември (петък), зала Европа, 11:00

    23 декември (събота), зала Европа, 13:00

    24 декември (неделя), зала Европа, 15:00

    25 декември (понеделник), зала Европа, 17:00

    26 декември (вторник), зала Европа, 11:00

    27 декември (сряда), зала Европа, 13:00

    28 декември (четвъртък), зала Европа, 16:00

    29 декември (петък), зала Европа, 13:00

    30 декември (събота), зала Европа, 11:00

    31 декември (неделя), зала Европа, 15:00

  • Папа Хемингуей в Куба

    22 декември (петък), зала 6, 19:00

  • Прекрасните дни в Аранхуез

    19 декември (вторник), зала 6, 20:00

    21 декември (четвъртък), зала 6, 18:00

  • Пчеличката Мая: Филмът

    24 декември (неделя), зала Европа, 11:00

    26 декември (вторник), зала Европа, 18:00

    28 декември (четвъртък), зала Европа, 11:00

  • Ришар Галиано

    17 декември (неделя), зала 1, 19:00

  • Серафин

    22 декември (петък), зала Европа, 15:00

  • Снежната кралица 2

    23 декември (събота), зала Европа, 17:00

    25 декември (понеделник), зала Европа, 13:00

    27 декември (сряда), зала Европа, 18:00

    30 декември (събота), зала Европа, 18:00

  • Тайната на Коко

    17 декември (неделя), зала Европа, 12:45

    18 декември (понеделник), зала Европа, 13:00

    19 декември (вторник), зала Европа, 12:45

    20 декември (сряда), зала Европа, 13:00

    21 декември (четвъртък), зала Европа, 11:00

    22 декември (петък), зала Европа, 12:45

    23 декември (събота), зала Европа, 14:45

    24 декември (неделя), зала Европа, 17:00

    25 декември (понеделник), зала Европа, 11:00

    26 декември (вторник), зала Европа, 12:45

    27 декември (сряда), зала Европа, 15:30

    28 декември (четвъртък), зала Европа, 17:45

    29 декември (петък), зала Европа, 16:00

    30 декември (събота), зала Европа, 13:00

    31 декември (неделя), зала Европа, 13:00

  • Уши

    17 декември (неделя), зала Европа, 20:00, 3лв

  • Хота на Саура: Отвъд фламенкото

    18 декември (понеделник), зала 6, 18:00

    20 декември (сряда), зала 6, 20:00

  • Чърчил

    17 декември (неделя), зала 6, 17:00

    18 декември (понеделник), зала Европа, 18:00

    19 декември (вторник), зала Европа, 18:00

    20 декември (сряда), зала Европа, 20:00

    21 декември (четвъртък), зала Европа, 18:00


 

Горе Коментари (0)

Ако искате да добавяте коментари, моля регистрирайте се и влезте с вашите потребителско име и парола.