Фестивален и конгресен център


Адрес: Варна, бул. Сливница 2
Телефон: 052 68 52 14




програма
  • Аз, Леонардо

    17 октомври (четвъртък), зала Европа, 20:00

  • Премиера
    Близнакът

    17 октомври (четвъртък), зала 6, 20:15

    18 октомври (петък), зала 6, 16:00

    19 октомври (събота), зала 6, 20:20

    20 октомври (неделя), зала 6, 15:50

    21 октомври (понеделник), зала 6, 20:20

    22 октомври (вторник), зала 6, 18:00

    23 октомври (сряда), зала 6, 20:20

    24 октомври (четвъртък), зала 6, 18:00

  • Влюбен в жена си

    17 октомври (четвъртък), Зала 5, 17:30

    18 октомври (петък), Зала 5, 17:30

    19 октомври (събота), Зала 5, 19:00

    20 октомври (неделя), Зала 5, 17:30

    21 октомври (понеделник), Зала 5, 19:00

    22 октомври (вторник), Зала 5, 17:00

    23 октомври (сряда), Зала 5, 17:30

    24 октомври (четвъртък), Зала 5, 19:00

  • Горещо

    21 октомври (понеделник), зала 1, 19:00

  • Господарка на злото 2

    18 октомври (петък), зала 1, 11:30, зала 6, 20:15

    19 октомври (събота), зала 1, 11:30, зала 6, 16:00

    20 октомври (неделя), зала 1, 11:30, зала 6, 20:20

    21 октомври (понеделник), зала 1, 11:30, зала 6, 16:00

    22 октомври (вторник), зала 1, 11:30, зала 6, 20:15

    23 октомври (сряда), зала 1, 11:30, зала 6, 16:00

    24 октомври (четвъртък), зала 1, 11:30, зала 6, 20:15

  • Граница

    19 октомври (събота), Зала 5, 17:00

    21 октомври (понеделник), Зала 5, 17:00

    22 октомври (вторник), Зала 5, 19:00

    24 октомври (четвъртък), Зала 5, 17:00

  • Да се изгубиш нарочно: Филмът

    18 октомври (петък), зала Европа, 20:00

  • Далеч от брега

    17 октомври (четвъртък), Зала 5, 19:15

    18 октомври (петък), Зала 5, 19:30

    19 октомври (събота), зала 1, 19:30

    20 октомври (неделя), Зала 5, 19:30

    22 октомври (вторник), зала 1, 19:30

    23 октомври (сряда), Зала 5, 19:30

  • Премиера
    Завръщане

    17 октомври (четвъртък), зала 1, 19:30

    18 октомври (петък), зала Европа, 17:50

    19 октомври (събота), зала Европа, 20:30

    20 октомври (неделя), зала Европа, 15:45

    21 октомври (понеделник), зала Европа, 20:10

    22 октомври (вторник), зала Европа, 18:00

    23 октомври (сряда), зала Европа, 20:10

    24 октомври (четвъртък), зала Европа, 18:00

  • Загубеният йети 3D

    17 октомври (четвъртък), зала Европа, 11:00

  • И сега накъде?

    18 октомври (петък), зала Европа, 15:00

  • Истински лъжи

    5 ноември (вторник), зала 1, 19:00

  • Мене ме, мамо, змей люби

    7 ноември (четвъртък), зала 1, 19:00

  • Микеланджело: Безкрайност

    17 октомври (четвъртък), зала 6, 18:00

    19 октомври (събота), зала 6, 18:30

    21 октомври (понеделник), зала 6, 18:30

    22 октомври (вторник), зала 6, 16:00

    23 октомври (сряда), зала 6, 18:30

    24 октомври (четвъртък), зала 6, 16:00

  • Михаела Филева

    24 октомври (четвъртък), зала 1, 19:30, 15/25лв

  • Мъже под чехъл

    29 октомври (вторник), зала 1, 19:00

  • Надалеч полети

    17 октомври (четвъртък), зала 6, 15:00

    18 октомври (петък), зала 6, 11:00

    19 октомври (събота), зала 6, 13:00

    20 октомври (неделя), зала 6, 11:00

    21 октомври (понеделник), зала 6, 13:00

    22 октомври (вторник), зала 6, 11:00

    23 октомври (сряда), зала 6, 13:00

    24 октомври (четвъртък), зала 6, 11:00

  • Напразни усилия на любовта

    8 ноември (петък), зала 1, 19:00

  • Ние, българите. Открит урок за чужденци

    18 октомври (петък), зала 1, 19:00

  • Офицер и шпионин

    19 октомври (събота), зала Европа, 18:00

  • Премиера
    Писма от Антарктида

    17 октомври (четвъртък), зала Европа, 17:45

    18 октомври (петък), зала Европа, 18:15

    19 октомври (събота), зала Европа, 15:45

    20 октомври (неделя), зала Европа, 20:30

    21 октомври (понеделник), зала Европа, 18:00

    22 октомври (вторник), зала Европа, 20:10

    23 октомври (сряда), зала Европа, 18:00

    24 октомври (четвъртък), зала Европа, 20:10

  • Редки тъпанари

    11 ноември (понеделник), зала 1, 19:00

  • Светът на Марни

    17 октомври (четвъртък), зала 6, 11:30

    18 октомври (петък), зала 6, 14:00

    19 октомври (събота), зала 6, 11:00

    20 октомври (неделя), зала 6, 14:00

    21 октомври (понеделник), зала 6, 11:00

    22 октомври (вторник), зала 6, 14:00

    23 октомври (сряда), зала 6, 11:00

    24 октомври (четвъртък), зала 6, 14:00

  • Смях в залата

    20 октомври (неделя), зала 1, 19:00

  • Тази, която не съм

    20 октомври (неделя), зала Европа, 18:00

  • Умопомрачение

    28 октомври (понеделник), зала 1, 19:00

  • Учител е детето

    20 октомври (неделя), зала 6, 18:00


 

Горе Коментари (0)

Ако искате да добавяте коментари, моля регистрирайте се и влезте с вашите потребителско име и парола.